Praktiškos moters knyga. Ruduo

 

ISBN 978-609-8090-85-7
Formatas: 170 x 240 mm 
Puslapių skaičius: 304
Svoris 1108
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2015

„Praktiškos moters knyga“, skirta rudeniui, – jau trečioji praktinių patarimų serijos knyga. Joje kiekviena moteris ras naudingų patarimų, kaip nesusirgti peršalimo ligomis rudenį, ką daryti, kad neužkluptų rudeninė depresija, kaip mėgautis SPA malonumais namuose, kokios tinkamo makiažo paslaptys, kokie drabužiai tinka skirtingos figūros moterims. Turinčios sodą, daržą ar gėlyną sužinos, ką būtina padaryti rudenį, kad pavasarį jis vėl džiugintų mus, kokie dekoratyviniai krūmai ir medžiai populiarūs Lietuvoje, kaip jie prižiūrimi.

Daugiau nei 100 receptų bus naudingi visoms, kurios nori maitinti savo šeimą ir draugus šviežiais ir skaniais patiekalais iš rudens gėrybių.

knyga

puslapių

receptų

Ruduo džiugina šiltomis krentančių lapų spalvomis, gausiu daržovių derliumi ir primena, kad gamta ruošiasi žiemos poilsiui. Vėstantys orai, ilgėjantys vakarai mus vėl grąžina į namus – vis daugiau laiko praleidžiame tvarkydami buitį, skaitydami knygą ar užsiimdami kita mums malonia veikla.

Malonių rudens akimirkų su praktiška patarėja

Kaip apsisaugoti nuo peršalimo ligų, ką valgyti, ką daryti, jei užklupo rudeninė depresija? Norėtųsi į SPA… Kaip tokiais malonumais paslepinti neiškėlus kojos iš namų? Kiek ir kokių drabužių reikia moteriai, kad ji visada atrodytų puikiai ir gerai jaustųsi? Koks makiažas tinka kiekvieną dieną? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite skyriuje Sveikata ir grožis.

Kokius darbus reikia nudirbti rudenį sode, darže, gėlyne, kad pavasarį jie vėl žaliuotų? Kokius dekoratyvinius augalus bei vaismedžius sodiname rudenį? Kaip papuošti namus, kad jie ilgais ir tamsiais vakarais skleistų šilumą ir jaukumą? Kokias gėles dovanoti? Atsakymai skyriuje Sode, darže, gėlyne.

Ruduo – daržovių metas. Rudens virtuvėje rasite, ką skanaus pagaminti iš bulvių, morkų, kopūstų, burokėlių, moliūgų ir kitų daržovių. Paprastos, bet gardžios salotos, sriubos, lengvai ir greitai pagaminami troškiniai, maltinukai, kepsniai, įvairūs pyragai ir desertai, rudeniniai gėrimai laukia jūsų.